NODA navn

10 designere gjennomførte Tjenestedesignprogrammet 1.0

I 2018 gjennomførte 10 designere i Nordland og Troms Tjenestedesignprogrammet.

Her er våre 10 Tjenestedesignere i Nord-Norge:

• Bjørn Heggdal, BODØ (bjorn@linket.no)
• Rune Larsen, TROMSØ (rune@reformstudio.no)
• Tone Bodøgaard, BODØ (tone@lowini.no)
• Eivind Reibo Jentoft, TROMSØ (eivind@reibo.no)
• Tina Aslaksen, SORTLAND (post@tinaaslaksen.com)
• Carl Henrik Deiting, TROMSØ (carl.henrik.deiting@tromso.kommune.no)
• Hilde Cathrine Sletten, HEMNESBERGET (hilde@slettengrafisk.no)
• Marianne Saus, TROMSØ (mariannesaus@live.no)
• Tor Åge Vorren, TROMSØ (toraage@rostkommunikasjon.no)
• Mette Marit Breivik, MO I RANA (mette@spirendesign.no)